Producenci
Kategorie
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO


www.drogeria-lily.plI

Informacje ogólne


1.1 Właścicielem sklepu internetowego drogeria-lily.pl zwanego dalej Sklepem jest Salon kosmetyczny Estetica Anna Wietrzycka z siedzibą w Gliwicach przy ul. Odrowążów 103, NIP 9691423646, REGON 241179133.


Kontakt ze sklepem jest możliwy pod nr telefonu 791 179 995 
lub pod adresem @ biuro@drogeria-lily.pl1.2. Zamówienia mogą być składane 7 dni w tygodniu 24h/dobę.


1.3. Warunkiem dokonywania zamówień w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy.


1.4. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży: paragon lub - na życzenie Zamawiającego faktura. Dowód sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

1.5. Na wpłatę za zamówienie czekamy do 7dni roboczych, siódmego dnia anulujemy zamówienie.


II

Zamawianie towaru


2.1. Sklep drogeria-lily.pl prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet,


2.2. Wszystkie ceny towarów w Sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.


2.3. Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu kontaktowego i adresu e-mail, pod którymi możliwy będzie ewentualny kontakt.


2.4. Zamówienia na Produkty będą przyjmowane wg kolejności zgłoszeń.


2.5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia przez obsługę Sklepu i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania) lub o anulowaniu całego zamówienia.III

Warunki dostawy


3.1. Dostawy realizowane są wyłącznie na terytorium Polski za pośrednictwem poczty, firmy kurierskiej DPD lub za pośrednictwem paczkomatów Inpost.


3.2. Decyzję o formie dostawy podejmuje Klient podczas wypełniania formularza zamówienia.


3.3. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę doręczycielską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych.


3.4. Paczki  nadawane są jako przesyłki zwykłe lub priorytetowe.


3.5. Aktualny status zamówienia wysyłany jest na podanego przez Klienta maila.


3.6. Zamówione w ramach Sklepu towary, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia


IV

Reklamacje i zwroty


4.1. W przypadku otrzymania towaru, w którym stwierdzono wady techniczne lub uszkodzenia fabryczne, Klientowi przysługuje prawo reklamacji produktu.


4.2.Wadliwy produkt należy odesłać na adres firmy prowadzącej sklep po wcześniejszym kontakcie z działem obsługi klienta (telefon, e-mail). O zaistniałej sytuacji prosimy o informację drogą mailową.


4.3. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia (od momentu otrzymania przesyłki od Klienta).

4.4. Reklamacje rozważane będą wyłącznie na podstawie paragonu.

4.5. Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty zakupu. Pod warunkiem iż towar jest nowy i oryginalnie zapakowany oraz posiada dowód zakupu.

 

 

V

Formy płatności5.1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:


a. przy odbiorze;


b. przelewem bankowym na konto sklepu;


5.2. W przypadku przedpłaty (przelewem) wysyłka towaru realizowana jest po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym Sklepu.


5.3. Dane do przelewu:


Salon kosmetyczny Estetica


Anna Wietrzycka


ul. Odrowążów 103


44-103 Gliwice


ING Bank Śląski 83 1050 1298 1000 0090 6770 6375


W tytule przelewu proszę podać tylko numer zamówienia.VI

Dane osobowe


6.1. Dane osobowe użytkownika podane w procesie rejestracji przetwarzane są tylko na potrzeby sklepu i nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim w żadnym celu.


6.2. Każdy użytkownik posiada pełne prawo do wglądu we własne dane osobowe, możliwości ich zmiany, a także usunięcia z naszej bazy, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz. U. 02.144.1204).


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.Gliwice, 25.10.2015


Akceptujemy płatności

Kontakt

tel. 883 100 881

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Recenzje
  Clarena CAVIAR CREAM Kawiorowy krem z perłą 50ml
  Super produkt polecam! ..

  Ocena: 4/5

  Statystyki
  Produktów: 260
  Kategorii: 74
  Odwiedzin: 3119373
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.