Producenci
Kategorie
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO


www.drogeria-lily.plI

Informacje ogólne


1.1 Właścicielem sklepu internetowego drogeria-lily.pl zwanego dalej Sklepem jest Salon kosmetyczny Estetica Anna Wietrzycka z siedzibą w Gliwicach przy ul. Odrowążów 103, NIP 9691423646, REGON 241179133.


Kontakt ze sklepem jest możliwy pod nr telefonu 791 179 995 
lub pod adresem @ biuro@drogeria-lily.pl1.2. Zamówienia mogą być składane 7 dni w tygodniu 24h/dobę.


1.3. Warunkiem dokonywania zamówień w Sklepie jest wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy.


1.4. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży: paragon lub - na życzenie Zamawiającego faktura. Dowód sprzedaży wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

1.5. Na wpłatę za zamówienie czekamy do 7dni roboczych, siódmego dnia anulujemy zamówienie.


II

Zamawianie towaru


2.1. Sklep drogeria-lily.pl prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet,


2.2. Wszystkie ceny towarów w Sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.


2.3. Klient zobowiązany jest do podania aktualnego numeru telefonu kontaktowego i adresu e-mail, pod którymi możliwy będzie ewentualny kontakt.


2.4. Zamówienia na Produkty będą przyjmowane wg kolejności zgłoszeń.


2.5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia przez obsługę Sklepu i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania) lub o anulowaniu całego zamówienia.III

Warunki dostawy


3.1. Dostawy realizowane są wyłącznie na terytorium Polski za pośrednictwem poczty, firmy kurierskiej DPD lub za pośrednictwem paczkomatów Inpost.


3.2. Decyzję o formie dostawy podejmuje Klient podczas wypełniania formularza zamówienia.


3.3. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę doręczycielską wynosi z reguły od 1 do 2 dni roboczych.


3.4. Paczki  nadawane są jako przesyłki zwykłe lub priorytetowe.


3.5. Aktualny status zamówienia wysyłany jest na podanego przez Klienta maila.


3.6. Zamówione w ramach Sklepu towary, dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia


IV

Reklamacje i zwroty


4.1. W przypadku otrzymania towaru, w którym stwierdzono wady techniczne lub uszkodzenia fabryczne, Klientowi przysługuje prawo reklamacji produktu.


4.2.Wadliwy produkt należy odesłać na adres firmy prowadzącej sklep po wcześniejszym kontakcie z działem obsługi klienta (telefon, e-mail). O zaistniałej sytuacji prosimy o informację drogą mailową.


4.3. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od ich wpłynięcia (od momentu otrzymania przesyłki od Klienta).

4.4. Reklamacje rozważane będą wyłącznie na podstawie paragonu.

4.5. Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty zakupu. Pod warunkiem iż towar jest nowy i oryginalnie zapakowany oraz posiada dowód zakupu.

 

 

V

Formy płatności5.1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:


a. przy odbiorze;


b. przelewem bankowym na konto sklepu;


5.2. W przypadku przedpłaty (przelewem) wysyłka towaru realizowana jest po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym Sklepu.


5.3. Dane do przelewu:


Salon kosmetyczny Estetica


Anna Wietrzycka


ul. Odrowążów 103


44-103 Gliwice


ING Bank Śląski 83 1050 1298 1000 0090 6770 6375


W tytule przelewu proszę podać tylko numer zamówienia.VI

Dane osobowe


6.1. Dane osobowe użytkownika podane w procesie rejestracji przetwarzane są tylko na potrzeby sklepu i nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim w żadnym celu.


6.2. Każdy użytkownik posiada pełne prawo do wglądu we własne dane osobowe, możliwości ich zmiany, a także usunięcia z naszej bazy, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz. U. 02.144.1204).


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.Gliwice, 25.10.2015


Akceptujemy płatności

Kontakt

tel. 883 100 881

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Recenzje
  Clarena AFTER SUN ALOE VERA BODY GEL Chłodzący żel do ciała po opalaniu 200ml
  Żel ma świeży zapach, drobinki złota są na tyle delikatne że ..

  Ocena: 5/5

  Statystyki
  Produktów: 338
  Kategorii: 79
  Odwiedzin: 3084313
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.